תודות - טו בשבט
חג פעמי | עדכון אחרון: 12/02/2024 13:49
המון תודה לצוות טו בשבט: אורה וצפריר פרס, דבי ועזרא רבינס, רוני בן פז ועופר ליאון, הלוי אדוה ורועי, נטע ודני ישראלוביץ’, דיה טרגרמן , שני לבני - על הקמת גינה קהילתית לתפארת!! על דוכני יצירות, אפיית פיתות, סדנת נייר עם אמילי, תה ופירות יבשים.
תודה מיוחדת לנטע ודני ישראלוביץ’, לעופר ליאון וצפריר פרס, שהקימו את הפרויקט “גינה קהילתית”. ת ו ד ה!!
![blob-402ab4e1-01be-4763-8f80-9ad3a671add7 blob-402ab4e1-01be-4763-8f80-9ad3a671add7](/images/zofar/o_1hmeacn7cisg1hq0agh167attca.jpg)